Kup program aby przyspieszyć działanie komputera. Wybierz opcję zakupu:


W tej opcji program rozwiązuje problemy w dwóch kategoriach. W pierwszej (optymalizacja) program poprawia parametry systemu operacyjnego w rejestrze natomiast w drugiej (porządki) zwalniane jest miejsce na dysku twardym poprzez usuwanie niepotrzebnych plików. Dzięki temu system reaguje na polecenia szybciej i sprawniej.

W tej opcji, poza wszystkimi funkcjami wersji STANDARD, dostępne są dodatkowe kategorie optymalizacji. Program wyszukuje i usuwa uszkodzone skróty, znajduje i sugeruje usunięcie podejrzanego oprogramowania oraz procesów uruchomionych w tle sytemu operacyjnego. Ponadto dostępna jest wyszukiwarka dużych plików, które mogą niepotrzebnie zajmować miejsce na dysku.

W tej opcji, poza wszystkimi funkcjami wersji STANDARD i ROZSZERZONEJ, dostępne są narzędzia, które pozwalają na rozwiązywanie typowych problemów z systemem operacyjnym, usuwanie szkodliwych dodatków z przeglądarek internetowych (w tym toolbarów) oraz pozwalają na przywrócenie domyślnych ustawień przeglądarek.
Program PC-SPEED służy do mierzenia wydajności podzespołów komputera. Aplikacja testuje szybkość działania procesora, pamięci RAM, dysku twardego oraz karty graficznej. Wyniki prezentowane są w formie punktacji łącznej oraz dla każdej kategorii osobno. Wyniki można porównać z wynikami i konfiguracjami sprzętowymi innych użytkowników.

Aby kupić program wypełnij formularz:

Imię*

Nazwisko*

Numer telefonu komórkowego


Adres e-mail*

Potwierdź adres e-mail*Kod aktywacyjny zostanie wysłany na podany adres e-mail oraz poprzez SMS jeśli podasz numer telefonu komórkowego.NIP (bez kresek i spacji)
dane firmy uzupełnimy automatycznie po wpisaniu poprawnego NIPu

Informacje dotyczące faktury zostaną przesłane na podany adres e-mail.Administratorem danych osobowych jest V-SPEED Sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby realizacji zamówienia oraz informowania klienta o aktualnym statusie licencji na oprogramowanie. V-SPEED Sp. z o.o. nie udostępnia danych osobowych podmiotom trzecim. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych oraz o Twoich prawach w odniesieniu do danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

«« Kliknij aby zapłacić przez PayU. Przelew tradycyjny - kliknij tu aby przeczytać jak.


W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas: kontakt@przyspiesz.pl lub zadzwoń: +48 739 044 594 w dni robocze od godz. 9 do 17